Montaż Kamer Słupsk - Elektroinstal Kamery i Anteny

Słupsk jest miastem stosunkowo bezpiecznym. Od wielu już lat przestępczość spada z roku na rok, zarówno gdy chodzi o "duże" przestępstwa jak i drobne wykroczenia. Statystyki statystykami, jednak jak mówi stare przysłowie - "strzeżonego Pan Bóg strzeże". I faktycznie - choć ilość czynów przestępczych może spadać, nie znaczy to, że przestały one występować całkiem.

Montaż anten

Jednym z lepszych sposobów zabezpieczenia swojej posiadłości, garażu, hali, sklepu czy, ogólniej, biznesu, na terenie Słupska, jest montaż anten oraz montaż kamer przemysłowych. To stosunkowo niedrogie rozwiązanie pozwala zapewnić znacznie zwiększone bezpieczeństwo, stały nadzór nad miejscami, które nie powinny być pozostawiane bez opieki a jednocześnie niskie koszty utrzymania. Zalet kamer jest zresztą o wiele więcej. Zależnie od modelu, obraz przez nie przekazywany może być nawet w jakości FullHD i z dźwiękiem. Istnieją modele z doświetleniem sprzężonym z czujnikiem ruchu, te, które nocną wizję zapewniają z pomocą diod podczerwieni, wreszcie - ruchome. Wiele z nich da się zdalnie kontrolować. I tak na przykład nic nie stoi na przeszkodzie, by kamera znajdująca się w Słupsku otrzymała polecenie zmiany pola widzenia o 85 stopni w lewo... od właściciela znajdującego się w Nowym Jorku.

Wreszcie, kamery to również często niższe składki na ubezpieczenie - firmy ubezpieczeniowe często są skłonne zaoferować przedsiębiorstwom w Słupsku korzystającym z kamer przemysłowych niższe stawki za ubezpieczenie.

Montaż kamer

Firma Elektroinstal proponuje Państwu usługi w zakresie montażu kamer na terenie Słupska i okolic. Gwarantujemy szybkość, solidność i pewność wykonania. Wykonujemy montaż kamer wszystkich wiodących producentów, dzięki czemu jakość obrazu, a często i dźwięku, spełni wszelkie Państwa wymagania.

Montaż kamer to nie wszystko. Słupsk, jak każde duże miasto, posiada bardzo wiele przeszkód terenowych, które mogą przeszkodzić w odbiorze sygnału z kamer zamontowanych w pewnej odległości. Dlatego też, jako Elektroinstal, zajmujemy się również montażem anten na terenie Słupska - zarówno tych specjalnie przystosowanych do współpracy z kamerami jak i tych bardziej "pospolitych", służących chociażby do odbioru telewizji satelitarnej.

Sprawdź

elektroinstal Szybki Kontakt

Usługowy Zakład Elektryczny i Elektrotechniczny
inż. Janusz Graczyk
76-251 Kobylnica
Ul. Bukowa 1a
NIP 839-002-08-12
Tel.515-641-231
jgelektroinstal@gmail.com

Aktualności

Pogotowie Elektryczne i Elektrotechniczne 24 h

Dla nowych klientów 10% rabatu!

21.12.2011


Czym się zajmujemy ?

Alarmy

button1

Kamery

button2

Anteny

button3

Domofony

button4

Instalacje elektryczne

button5

Instalacje fotowoltaiczne - montaż

Montaż,serwis i naprawy bieżące

button6